EKOGRYF Sp. z o.o.

Gliwice ul. Zwycięstwa 14/105

Skontaktuj się z nami:
(+48) 535-113-333

Transport odpadów

Dla kogo przeznaczona jest usługa transportu odpadów?

Przemyślane rozwiązania w zakresie transportu i wywozu śmieci mają istotne znaczenie dla efektywnej gospodarki odpadami i wpływają pozytywnie na finanse przedsiębiorstwa oraz ochronę środowiska – i my takie rozwiązania proponujemy! Usługę transportu odpadów kierujemy głównie do podmiotów publicznych i firm, które chcą pozbyć się odpadów poprodukcyjnych i nie składować ich dłużej, niż to konieczne. Oferujemy transport odpadów, to znaczy przemieszczenie materiałów z miejsca na miejsce, w którym jest on gromadzony i przygotowywany do punktu składowania, utylizacji lub recyklingu.

Z transportu odpadów mogą skorzystać również osoby prywatne przy okazji wynajmu kontenera na gruz i odpady pobudowlane. Nasza usługa wynajmu kontenera polega na dostarczeniu go przez nas pod wskazany adres, a po zapełnieniu go odpadami zabraniu.

Sprawdź naszą ofertę wynajmu kontenerów

Dlaczego EkoGryf to dobry wybór przy transporcie odpadów?

W EkoGryf posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia konieczne do transportu odpadów. Nasza działalność przebiega zgodnie z normami unijnymi i przepisami środowiskowymi. Dysponujemy odpowiednią flotą samochodową przystosowaną do przewozu śmieci w formie stałej i ciekłej, a nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni. Podczas przewozu odpadów przeznaczonych do utylizacji wykorzystujemy dobrane do tego pojemniki i kontenery.

Oferujemy optymalne rozwiązania dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw, niezależnie od tego, czy działalność prowadzona jest w jednej lokalizacji, czy też kilku rozproszonych na terenie Śląska. Prawidłowe sortowanie odpadów, stosowanie odpowiednich pojemników i kontenerów oraz bezpieczny przewóz to nasze podstawy transportu.

Jak wygląda transport odpadów?

Odbieramy odpady ze wskazanego miejsca na terenie aglomeracji śląskiej, a następnie transportujemy je do przygotowanej wcześniej strefy, gdzie je przygotowujemy do dalszych etapów obróbki, to znaczy recyklingu lub utylizacji. Podczas transportu dokładamy wszelkich starań o dokładne zabezpieczenie przewożonych odpadów. W razie wątpliwości co do klasy odpadów i rodzaju jego wywozu zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego transportu – wywóz dostosowujemy do rodzaju i ilości odbieranych odpadów. Podczas realizacji usługi poświadczamy dokumenty potwierdzające przekazanie odpadów. Nasi kierowcy to doświadczeni pracownicy jeżdżący wyspecjalizowaną flotą samochodową, dzięki czemu możemy zagwarantować szybki i fachowy wywóz różnego rodzaju odpadów.

Jakie odpady odbieramy i transportujemy?

W EkoGryf jesteśmy wyspecjalizowani w odbiorze i transporcie odpadów typu gruz, materiały ceramiczne, gleba i ziemia, kamienie, zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych, zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu, odpady wielkogabarytowe, tworzywa sztuczne, drewno pobudowlane, szkło budowlane, opakowania, odpady komunalne, elektroodpady, papa.

Kliknij tutaj i zobacz pełny wykaz transportowanych przez nas odpadów

Mamy niemal 20-letnie doświadczenie zakresie transportu odpadów, ich składowania oraz dalszej obróbki, które gwarantuje, że wywóz odbędzie się terminowo i bezproblemowo. Zapraszamy do długoterminowej współpracy zarówno duże jak i małe przedsiębiorstwa.

Scroll to Top