EKOGRYF Sp. z o.o.

Gliwice ul. Zwycięstwa 14/105

Skontaktuj się z nami:
(+48) 535-113-333

Wynajem kontenerów

U kogo sprawdzi się wynajem kontenera?

Wynajem kontenera na gruz jest praktycznym i efektywnym rozwiązaniem podczas remontu i budowy domu. Zapewnia porządek, bezpieczeństwo i oszczędność czasu, a także pozwala na odpowiednie utylizowanie odpadów budowlanych. Dzięki kontenerowi można skupić się na  działaniach i jednocześnie utrzymać bezpieczne i higieniczne środowisko pracy. Duży ciężar odpadów uniemożliwia wywóz śmieci we własnym zakresie samochodem osobowym dlatego zadbamy o to za Ciebie! Dostarczymy kontener pod wskazany adres, a po zapełnieniu go odpadami zabierzemy. Z naszych usług w zakresie wynajmu kontenera można skorzystać na terenie całej aglomeracji śląskiej. Zapraszamy do współpracy krótko– i długoterminowej zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych.

Jaka pojemność kontenera na gruz będzie odpowiednia?

W ofercie posiadamy kontenery hakowe o pojemnościach 7 m³, 15 m³ i 20 m³. Na kontener o mniejszych gabarytach zazwyczaj decydują się klienci indywidualni, którzy posiadają niewielkie posesje lub mają ograniczone miejsce w centrum miast na ustawienie większego kontenera. Kontenery o pojemnościach 15 m³ i 20 m³ znajdują zastosowanie na placach budowy, przy przedsiębiorstwach przemysłowych i wszędzie tam, gdzie występuje duża ilość odpadów typu gruz czysty i pobudowlany. Mały remont mieszkania czy duża projekt
deweloperski? Jeżeli nie wiesz, jaki kontener na gruz wybrać albo jaki jego rozmiar będzie odpowiedni, służymy radą w zakresie segregacji i klasyfikacji odpadów.

Dlaczego warto wynająć kontener?

Wynajem kontenera na odpady pomaga zaoszczędzić czas. W przypadku tradycyjnych metod gromadzenia i usuwania odpadów konieczne jest wielokrotne transportowanie ich do wysypiska lub punktu odbioru, co zresztą nieczęsto jest możliwe. Wynajęcie kontenera pozwala zebrać wszystkie odpady w jednym miejscu, eliminując tym samym konieczność wielokrotnych przejazdów i dbając o czas pracowników ekipy budowlanej. Wynajem kontenerów jest wygodnym rozwiązaniem, które pozwala zachować wiele trudu i wysiłku – to
nieodzowny element wsparcia przy pracach remontowych i budowlanych. Nie musisz martwić się organizacją transportu ani znalezieniem miejsca na składowanie odpadów! To my dostarczamy kontener na miejsce i odbieramy go po zakończeniu prac.

Oferujemy wytrzymałe i funkcjonalne zbiorniki na odpady, gotowe na najcięższe warunki. Nasze kontenery hakowe nie potrzebują specjalnie przygotowanego podłoża. Wystarczy stabilny grunt – ziemia, trawa, beton lub kostka. Wywozimy w kontenerach na gruz zarówno duże i ciężkie odpady, jak również sypkie materiały.

>>Sprawdź, co może znaleźć się w kontenerze

Wynajem kontenera na terenie Śląska jeszcze nigdy nie był tak łatwy – wystarczy, wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej i poczekać na telefon od nas. Później nie pozostaje nic innego jak ustalić niezbędne szczegóły dotyczące miejsca prac budowlanych i czasu odbioru odpadów i gruzu. Do każdego zamówienia podchodzimy z profesjonalizmem – gwarantujemy terminową dostawę kontenerów na Śląsku i wywóz zebranych odpadów.

Scroll to Top